Contact

Heeft u vragen of suggesties?

Stuur ze ons met behulp van het contactformulier hiernaast.
Wij staan natuurlijk ook persoonlijk tot uw beschikking. Schrijf of bel ons. Wij zien u graag komen! Wij zien u graag komen!

BALDERS + HEINZE GMBH

Otto-Hahn-Str. 29
D-48529 Nordhorn
Telefoon: +49 (0) 5921/80 87 – 0
Fax: +49 (0) 5921/80 87 – 11
Email: info@balders-heinze.de

OPENINGSTIJDEN:

Maandag t/m vrijdag: 08:00 – 18:00 uur

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Geef een geldig e-mailadres op.
Dit is een verplicht veld
Accepteer de voorwaarden om door te gaan
24 - 10 = ?
Vul de oplossing in om verder te gaan

Contactpersonen

Verkoop buitendienst

Michael Struss

+49 (0) 5921 / 8087-49
+49 (0) 5921 / 8087-11
+49 (0) 174 / 1717022
struss@balders-heinze.de

Thomas Strunk

+49 (0) 5921 / 8087-49
+49 (0) 5921 / 8087-11
+49 (0) 152 / 22839429
strunk@balders-heinze.de

Carsten Herms

+49 (0) 5921 / 8087-52
+49 (0) 5921 / 8087-51
+49 (0) 172 / 8704214
herms@balders-heinze.de

Roelof Kollé (NL)

+49 (0) 5921 / 8087-54
+49 (0) 5921 / 8087-51
+49 (0) 173 / 4315522
kolle@balders-heinze.de

Marcel Wagner (Outdoor / Terrassenfliesen)

+49 (0) 5921 / 8087-49
+49 (0) 5921 / 8087-11
+49 (0) 173 / 2675079
wagner@balders-heinze.de

Tom Bartels (NL)

+49 (0) 5921 / 8087-54
+49 (0) 5921 / 8087-51
+49 (0) 173 / 2675054
bartels@balders-heinze.de

Ulrich Wild

+49 (0) 5921 / 8087-50
+49 (0) 5921 / 8087-51
+49 (0) 173 / 2675050
wild@balders-heinze.de

Verkoop binnendienst

Louisa Mogge

+49 (0) 5921 / 8087-45
+49 (0) 5921 / 8087-11
mogge@balders-heinze.de

Marcel Braakmann

+49 (0) 5921 / 8087-52
+49 (0) 5921 / 8087-51
braakmann@balders-heinze.de

Tom Bongers

+49 (0) 5921 / 8087-54
+49 (0) 5921 / 8087-51
bongers@balders-heinze.de

Edith Dakic

+49 (0) 5921 / 8087-50
+49 (0) 5921 / 8087-11
dakic@balders-heinze.de

Esra Keskin

+49 (0) 5921 / 8087-49
+49 (0) 5921 / 8087-11
keskin@balders-heinze.de

Maurice Logtenberg

+49 (0) 5921 / 8087-58
+49 (0) 5921 / 8087-51
verkoop@balders-heinze.de

Maik Schröer (Beratung Ausstellung)

+49 (0) 5921 / 8087-27
+49 (0) 5921 / 8087-11
+49 (0) 162 / 2423880
schroeer@balders-heinze.de

Gabi Cossu (Beratung Ausstellung)

+49 (0) 5921 / 8087-44
+49 (0) 5921 / 8087-11
cossu@balders-heinze.de

Carsten Herms

+49 (0) 5921 / 8087-52
+49 (0) 5921 / 8087-51
+49 (0) 172 / 8704214
herms@balders-heinze.de

Marcel Braakmann

+49 (0) 5921 / 8087-52
+49 (0) 5921 / 8087-51
braakmann@balders-heinze.de

Roelof Kollé (NL)

+49 (0) 5921 / 8087-54
+49 (0) 5921 / 8087-51
+49 (0) 173 / 4315522
kolle@balders-heinze.de

Tom Bongers

+49 (0) 5921 / 8087-54
+49 (0) 5921 / 8087-51
bongers@balders-heinze.de

Tom Bartels (NL)

+49 (0) 5921 / 8087-54
+49 (0) 5921 / 8087-51
+49 (0) 173 / 2675054
bartels@balders-heinze.de

Maik Schröer (Beratung Ausstellung)

+49 (0) 5921 / 8087-27
+49 (0) 5921 / 8087-11
+49 (0) 162 / 2423880
schroeer@balders-heinze.de

Gabi Cossu (Beratung Ausstellung)

+49 (0) 5921 / 8087-44
+49 (0) 5921 / 8087-11
cossu@balders-heinze.de

Marcel Wagner (Outdoor / Terrassenfliesen)

+49 (0) 5921 / 8087-49
+49 (0) 5921 / 8087-11
+49 (0) 173 / 2675079
wagner@balders-heinze.de