+49 (0) 5921/80 87 - 0 info@balders-heinze.de
Dit gebied door Google Maps opnieuw geladen. Hun privacybeleid is van toepassing.

Contact.

Balders + Heinze GmbH.

Tentoonstelling:
Otto-Hahn-Straße 29
48529 Nordhorn

Telefoon +49 (0) 5921 8087-0
Fax +49 (0) 5921 8087-11
Email: info@balders-heinze.de

Centraal magazijn:
Otto-Hahn-Straße 59
48529 Nordhorn

Kantooruren.

Tentoonstelling:
Maandag t/m vrijdag:
08.00 – 18.00 uur

Centraal magazijn:
Maandag t/m vrijdag:
07.00 – 17.00 uur

AFSPRAAK MAKEN VOOR ADVIES

    Gib eine gültige E-Mail-Adresse ein

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Huis.

    CONTACTPERSOON.

    Verkoop buitendienst.

    Michael Struss
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-45
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
    Mobiel: +49 (0) 174 / 1717022
    Email: struss@balders-heinze.de

    Verkoop binnendienst.

    Louisa Mogge
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-45
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
    Email: mogge@balders-heinze.de

    Ulrich Wild
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-50
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
    Mobile: +49 (0) 173 / 2675050
    Email: wild@balders-heinze.de

    Edith Dakic
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-50
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
    Email: dakic@balders-heinze.de

    Carsten Herms
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-52
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-41
    Mobiel: +49 (0) 172 / 8704214
    Email: herms@balders-heinze.de

    Thomas Strunk
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-52
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
    Mobiel: +49 (0) 152 / 22839429
    Email: strunk@balders-heinze.de

    Thomas Jankowiak
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-52
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
    Mobiel: +49 (0) 173 / 4315522
    Email: jankowiak@balders-heinze.de

    Marcel Braakmann
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-52
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
    Email: braakmann@balders-heinze.de

    Roelof Kollé (NL)
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-54
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
    Mobiel: +49 (0) 174 / 1654430
    Email: kolle@balders-heinze.de

    Tom Bartels (NL)
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-54
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
    Mobiel: +49 (0) 173 / 2675054
    Email: bartels@balders-heinze.de

    Tom Bongers
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-54
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
    Email: verkoop@balders-heinze.de

    Maik Schröer
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-27
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
    Mobiel: +49 (0) 162 / 2423880
    Email: schroeer@balders-heinze.de

    Gabi Cossu
    Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-44
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
    Email: cossu@balders-heinze.de

    Marcel Heimsath (Outdoor / Terrastegels)
    Mobiel: +49 (0) 173 / 2675079
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
    Email: heimsath@balders-heinze.de

    Erwin Küpers (Outdoor / Terrastegels)
    Mobiel: +49 (0) 162 / 3027415
    Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
    Email: kuepers@balders-heinze.de