+49 (0) 5921/80 87 - 0 info@balders-heinze.de
Dit gebied door Google Maps opnieuw geladen. Hun privacybeleid is van toepassing.

Contact.

Balders + Heinze GmbH.

Otto-Hahn-Straße 29
48529 Nordhorn

Telefoon +49 (0) 5921 8087-0
Fax +49 (0) 5921 8087-11
Email: info@balders-heinze.de

Kantooruren.

Maandag t/m vrijdag:
08.00 – 18.00 uur

AFSPRAAK MAKEN VOOR ADVIES

We bewaren de gegevens die u verstrekt alleen voor het verwerken van uw verzoek en in het geval van mogelijke vervolgvragen. We geven deze gegevens niet door aan derden. U kunt verzoeken om onmiddellijke verwijdering van uw gegevens informeel en zonder rechtvaardiging. U vindt alle informatie in ons privacybeleid. Met uw bevestiging gaat u akkoord met de genoemde voorwaarden.

14 + 3 =

CONTACTPERSOON.

Verkoop buitendienst.

Friedrich Evers
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-40
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
Mobiel: +49 (0) 173 / 2675040
Email: evers@balders-heinze.de

Axel Konersmann
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-44
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-41
Mobiel: +49 (0) 173 / 2675056
Email: konersmann@balders-heinze.de

Verkoop binnendienst.

Verena Berger
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-40
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
Email: berger@balders-heinze.de

Ulrich Wild
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-50
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
Mobile: +49 (0) 173 / 2675050
Email: wild@balders-heinze.de

Stephan Book
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-50
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
Email: book@balders-heinze.de

Carsten Herms
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-44
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-41
Mobiel: +49 (0) 172 / 8704214
Email: herms@balders-heinze.de

Marcel Braakmann
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-52
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
Email: braakmann@balders-heinze.de

Roelof Kollé (NL)
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-54
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
Mobiel: +49 (0) 174 / 1654430
Email: kolle@balders-heinze.de

Tom Bartels (NL)
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-52
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
Mobiel: +49 (0) 173 / 2675054
Email: bartels@balders-heinze.de

Julia Schuster
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-54
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-51
Email: schuster@balders-heinze.de

Maik Schröer
Telefoon: +49 (0) 5921 / 8087-27
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
Mobiel: +49 (0) 162 / 2423880
Email: schroeer@balders-heinze.de

Marcel Heimsath (Outdoor / Terrastegels)
Mobiel: +49 (0) 173 / 2675079
Fax: +49 (0) 5921 / 8087-11
Email: heimsath@balders-heinze.de